Do wygrania

unikatowy,

jedyny w swoim rodzaju,

Zeszyt z Wioskowego Sklepu!

Dokument, wobec którego nie da się przejść obojętnie. To kawał historii!

Niech was nie zmyli Jego niepozorny wygląd. To Dzieło ma w sobie więcej tajemnej Mocy, niż Wadowicka Księga Parafialna, Dziennik Okrętowy Thorgala Aegirssona (runami spisany) i Notatnik Proboszcza po Kolędzie razem wzięte!

Już wkrótce może być Twój!

Zeszyt odnaleziony podczas wyprawy poszukiwawczej w miejscowości P... na Dolnym Śląsku. Jest datowany na rok 2002 p.n.e. co widać na zdjęciu (o, jakaż wielka była Moc jego Twórcy, że przewidział  nastanie n.e. na Dwa Tysiące Lat przed faktem). Jego zdobycie zostało okupione licznymi zadrapaniami, wbitą drzazgą, prawie że skręconą kostką oraz
złamanym paznokciem. Po otwarciu Zeszytu (poprzedzonego rzecz jasna założeniem odpowiednich bloków magicznych), oczom uczestników wyprawy ukazały się potężne Zaklęcia, które mało kto oglądał i przeżył:

wegeta.....22,-
smalec.....40,-
nalewka.....5,50
dałam......200,-

a takoż i inne, równie potężne.

Zastosowań Zeszytu nie będę tu przytaczał. Są one znane wtajemniczonemu gronu bractwa Kto Da Więcej, a tylko czcigodnym Braciom i/lub Siostrom tego Zgromadzenia zamierzam przekazać ów Zeszyt, rzecz jasna za Prawym i Sprawiedliwym wynagrodzeniem za moje i moich współtowarzyszy trudy poniesione podczas Jego poszukiwań.

Stan Przedmiotu oceniam jako Zły. Zeszyt jest starożytnego formatu A5, ma zapisanych około 5 kartek i wewnętrzną stronę okładki (pozostałe zapisane wyrwano, niechaj przeklęte będą kości świętokradców!), oraz jest w pewnej części pokryty Świętym Śzlamem.

Drobny druk:
Z Zeszytu przed sprzedażą zostaną usunięte wszystkie zapisy, które mogłyby naruszać prawo o ochronie danych osobowych. Wiele tego nie jest, a usuwając te dane będę się starał aby śłady po ich usunięciu przypominały jego ogólne Zeszmacenie.

43

+ oceń -
WIOSKOWY ZESZYT SKLEPOWY!! ? » «
Zarchiwizowano w AllegroFun.pl


Powyższy opis i zdjęcia pochodzą ze strony https://allegro.pl/item90758214.html
kółka do wózków coworking częstochowa