do Allegro: oświadczam, że jestem pełnoprawnym niżej opisywanej złotówki, która jest pełnoprawną monetą pieniężną uznawaną przez polski rząd. Opis monety jest prawdziwy i wiąże się z doświadczeniem jej właściciela, czyli mnie.

Zasady aukcji: kupujący po wygraniu licytacji zobowiązany jest zapłacić kwotę licytacji z góry przelewem na konto. numer konta otrzyma po wygraniu aukcji (mBank). przedmio licytacji czyli moneta o nominale 1zł zostanie wysłana pocztą polską w zabezpieczonej bąbelkowej kopercie. koszty przesyłki 2,30zł pokrywa kupujący - należy je doliczyć do wylicytowanej kwoty. Np. jeżeli kupujący wygra aukcję, a jego najwyższa oferta to będzie 100zł to zobowiązany jest przlelać kwotę 100zł + 2,30zł = 102,30zł.

Życzę udanej licytacji!
- opis przedmiotu -


Oto magiczna moneta 1zł.


Moneta została wyprodukowana 1991 (data wybita w mennicy na rewersie monety). Jest ze mną od 1995 roku, czyli już 12 lat. I od 12 lat przynosi mi szczęście ponieważ jest to złotówka szczęścia. Moneta jest systemtycznie ładowana pozytywną energią właściciela i emanuje tą energią sprawiając, że właścicielowi tej monety sprzyjają wszystkie zbiegi okoliczności. Śmiało można powiedzieć, że przyszły posiadacz tej monety będzie mógł powiedzieć, że wszystkie zmiany dokonywane w jego życiu będą podążały w tym dobrym kierunku. Dzięki tej monecie każda zmiana będzie dobra!


Instrukcja postępowania, pielęgnowania monety, dla przyszłego właściciela:
Talizman ten, czyli przedmiot licytacji, monetę 1zł z 1991 roku musisz nosić cały czas przy sobie. Schowaną w portfelu (ale nie z innymi monetami! musi być osobno) lub np. w woreczku noszonym na szyi. Wyciągaj monetę i trzymaj w dłoniach tylko wtedy, kiedy Twoje samopoczucie jest dobry i kiedy jesteś szczęśliwy. Jest to zabezpieczenie przed tym, aby moneta nie została naładowana złą energią Twoich myśli. Moneta będzie przynosić Ci szczęście i sprzyjać pozytywnym i zaskakująco dobrym zbiegom okoliczności.12 lat posiadania tej monety jest niepodważalnym dowodem na to, że moneta przynosi szczęście!
Wystarczy spojrzeć na moje życie. Płynę z prądem pozytywnej energi pieniędzy, które wydają się lgnąć do mojej złotóweczki, która naładowana pozytywną energią, przyciąga inne złotówki.


0

+ oceń -
Sprzedam 1zł - magiczny 1 złoty szczęścia BCM! ? » «
Zarchiwizowano w AllegroFun.pl


Powyższy opis i zdjęcia pochodzą ze strony https://allegro.pl/item178984609.html
kółka do wózków coworking częstochowa