Witam, dziś na aukcji pojawiła się CZARNA MAMBA. Jest to bardzo rzadki gatunek węża, w tej odmianie praktycznie nie występujący w środowisku naturalnym. Jest ręcznie wykonana z wysokiej jakości materiałów tj:
- ciemno granatowa skarpeta (czysta, prana lekko od spodu powycierana)
- oczy z guzików w kolorze perłowym
- czerwony kartonowy język którym smyra otoczenie w poszukiwaniu ofiary (jednak jej jad jest nieszkodliwy więc może was kąsać do woli bez większego ryzyka)
Wąż jest w stanie dobrym, gdyż ma swoje lata i jedno oczko już jej lata. Jest wiernym druhem każdej wycieczki. Niezrównany z niej kompan oraz niesamowity żartowniś. Jest duszą towarzystwa w każdym gronie. Mamba jest świetnym DJ-em który potrafi rozkręcić każdą imprezę. Lubi pokazywać się wśród ludzi, nie stroni od napojów wysoko procentowych i zawsze można się z nią napić. W ciężkich chwilach potrafi ugotować bardzo dobre potrawy, których smak zadowoli każde podniebienie (stołowali się u niej m.in Piesek Leszek oraz krasnal Hałabała) W wolnych chwilach gra na komputerze, jest nieoficjalnym mistrzem CounterStrike'a, jednak jej nicka ze względów bezpieczeństwa nie możemy podać. Amatorsko gra w filmach. Wystąpiła jako główny bohater w filmie krótkometrażowym goszczącym na serwisie YouTube (http://pl.youtube.com/watch?v=1Xnt067e_rI) Takiego przyjaciela nie znajdziecie nawet w "Domu dla zmyślonych przyjaciół Pani Foster" Ostatnio jednak zaczęła sprawiać problemy wychowawcze, ciężko jest nad nią zapanować. Pozwala sobie na wiele za dużo oraz czasem nie daje spać po nocy. Pomimo to rozstaję się z nią w wielkim bólu. Dlatego cena jaka mnie interesuje to milion milionów, jednak zadowolę się kwotą o wiele niższą, dlatego aukcja jest bez ceny minimalnej. Taka okazja i szansa nabycia nowego przyjaciela może się już nigdy więcej nie powtórzyć. Ze swojej strony zapewniam bezpieczny i humanitarny transport.

7

+ oceń -
Jedyna w swoim rodzaju... CZARNA MAMBA !!! ? » «
Zarchiwizowano w AllegroFun.pl


Powyższy opis i zdjęcia pochodzą ze strony http://allegro.pl/item510247519.html
allegro kółka do wózków coworking częstochowa praca częstochowa