Witaj dobry człowieku na aukcji charytatywnej !!!

Jeżeli znalazłeś moją aukcję między milionami innych oznacza jedynie, że to przeznaczenie. Jesteś wybrany !!! Oznacza to również, że masz dobre serce i pomagasz potrzebującym, że chcesz wesprzeć biedną mazurską studentkę Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. 

Nazywam się Aśka, mam 21 lat i straszny problem ( a nie mam adresu żeby napisać do Bravo :P ) mianowicie po zapłaceniu za czesne, za akademik zostaje mi jedynie na chleb.. a przecież w życiu oprócz jedzenia i picie jest ważne.. 

Uczę się przyzwoicie ( chociaż student bez poprawki, nie jest studentem! ) więc możesz być pewien człowieku dobrej woli, że ta złotówka, którą zdecydujesz się mi przekazać nie wpłynie negatywnie na moją naukę i na moje wyniki ( do wglądu ksero zaliczonego pozytywnie semestru ) 

W dobie światowego kryzysu, który dopał nie tylko banki, giełdy ale również i biedną malutką Asieńkę, studentkę z wiochy na mazurach każda złotówka jest na miarę złota.. dlatego zwracam się do Ciebie dobry człowieku, z chęcią niesienia pomocy, z wielką duszą, i jeszcze większą wolą o pomoc.. Do Ciebie, który wiesz jak to jest być niesamowicie spragnionym, przeżywać męki okrutne, katusze i susze.. i nie mieć tej złotówki na piwo !!!

Piwo niczym ta boska ambrozja w stanie jest ugasić mój ból.. 

Właśnie dzisiaj jesteś w stanie tą marną, nic nie znaczącą dla Ciebie złotówką (którą wyciągnąłeś z koszyka z biedronki), która dla mnie jest tak cenna.. tak ważna i potrzebna spowodować uśmiech na mojej twarzy !!! Czyż to nie piękne ? Możesz uczynić w tych ponurych czasach cud !!!

Na tej aukcji oferuję Ci w zamian za Twoją złotówkę ( możesz zalicytować kilka razy.. co Ci szkodzi ;) ) swoje zdjęcie z uśmiechem na twarzy, piwem i specjalną dedykacją specjalnie dla Ciebie !!! Zdjęcie prześlę Ci na maila po zaksięgowaniu wpłaty.. 

Pamiętaj, że wypić można zawsze w większym gronie ;-)

Wszystkim, którzy chcą wykazać dobre serce serdeczne Bóg zapłać :P ( Bo ja nie mam z czego..) Nie zastanawiaj się dłużej, zalicytuj i spraw cud !!! Mój los jest w Twoich rękach !!!


Dodano 2009-02-21 22:56
Informuję, że licytacja nie jest sprzeczna z zasadami allegro które mówią, że "licytowanie przedmiotów oferowanych "za darmo" oraz składanie ofert wyłącznie w celu uzyskania pozytywnego komentarza  jest sprzeczne z zasadami Allegro." Gdyż ani przedmiot nie jest za darmo, a komentarz jest tylko finałem zakończonej transakcji i pozytywny jest tylko wtedy gdy rzeczywiście się na niego załuguje..

Lista ofert kupna
Użytkownik KwotaSztukData
AllegroFun.pl (147) 1,00 zł 1 sob 21 lut 2009 22:52:05 CET

3

+ oceń -
WSPOMÓŻ BIEDNĄ STUDENTKĘ - doloz do browara ? » «
Zarchiwizowano w AllegroFun.pl


Powyższy opis i zdjęcia pochodzą ze strony https://allegro.pl/item563550277.html
kółka do wózków coworking częstochowa