n-k allegro
Witam,na niniejszej aukcji mam Państwu do zaoferowania dane do niezwykłegokonta w serwisie nasza-klasa.pl:


Kontoposiada 141 znajomych,umiejętnie wyselekcjonowanych. Dostajecie zarazem numerykontaktowe do najseksowniejszych dziewczyn w Białymstoku,oraz, jak wolicie - prawdziwychmężczyzn.
W cenie macie państwo także gotowy tekst opisu profilu,zarówno część: Osobie, jak i Czymsię aktualnie zajmuję!!!Konto jest również opatrzone ciekawymi komentarzami orazzdjęciami, które na pewno pomogą w kontaktachelektronicznych zpłcią piękniejszą. Dodatkowo na koncie znajduje się 114 kb darmowego miejscana umieszczenie fotek!!! Muszę przyznać, że rzeczywiście sporo czasupoświęciłem na korzystanie z tego konta, także z nieukrywanymbólem oddam go potencjalnemu nabywcy. Niestety obowiązkirodzinne, które zwykłem w ostatnim czasie zaniedbywaćzmusiłymnie do podjęcia tak radykalnych kroków. Mam jedynienadzieję,że dane do konta oddam w dobre ręce. Jako gratis dodam zestaw kilkudobrych szablonów na poderwanie dziewczyny na n-k. Naprawdęgorąco zachęcam do licytacji - warto!!!

Pragnęwyraźnie podkreślić, iż w żaden sposób nie naruszamregulaminuserwisu nasza-klasa.pl. Wszystkie konta pozostaną na zawsze własnością  serwisu nasza-klasa.pl. Ja pobieramwynagrodzenie jedynie za czas poświęcony na wypromowanie konta.


8

+ oceń -
Nasza Klasa account, 140+ znajomych, Najtaniej!!! ? » «
Zarchiwizowano w AllegroFun.pl


Powyższy opis i zdjęcia pochodzą ze strony http://allegro.pl/item674944331.html
kółka do wózków coworking częstochowa sklep częstochowa