Mam na sprzedaż klawisz w dobrym stanie.

Klawisz jest mało używany. Ma dobre brzmienie i to niezależnie od materiału na jakim go uruchomimy. Na terakocie brzmienie jest nieco bardziej szkliste w górnych rejestrach, natomiast kiedy używamy go w salonie zaskakuje pełną gamą miękkich barw.

Klawisz jest w tej wersji bardzo łatwy w uruchomieniu, wystarczy postawić go w jakimś stabilnym miejscu i od razu jest gotowy do pracy. Jest to prawdziwy sprzęt typu plug&play. Nie trzeba go specjalnie konfigurować do pracy, nie potrzebuje sterowników ani dodatkowego oprogramowania.

Wykonany jest z bardzo lekkiego stopu, waży zaledwie 21 gramów! To czyni go przełomowym instrumentem pracy w wielu zawodach!

Jego małe rozmiary sprawiają, że mieści się wszędzie, nawet w damskiej torebce, natomiast olbrzymie możliwości powodują, że staje się niezastąpiony w wielu sytuacjach.

Na sprzęt udzielam roku gwarancji! Możliwość wystawienia faktury!

Teraz specjalna, świąteczna cena! Rewelacyjny prezent!

ZDJĘCIE PRZEDSTAWIA SPRZEDAWANY PRZEDMIOT!

licytacja OD ZŁOTÓWKI!!!

Całość wylicytowanej kwoty zostanie przekazana na zakup świątecznego piwa dla  wybranej placówki kulturalnej w Warszawie (bezalkoholowego oczywiście).


W celu wyeliminowania prawdopodobieństwa uszkodzeń przeprowadzone zostały testy na, prawidłową pracę w niekorzystnych warunkach, poprawność wykonania powłoki, stan tworzywa. Sprzęt wszystkie testy przeszedł rewelacyjnie!

Producent: chiński podwykonawca dla dell.com


Na towar udzielam pełnego roku gwarancji. Towar dostarczam pocztą w specjalnym wstrząsoodpornym opakowaniu.

Koszt przesyłki to 7.50PLN paczką normalną i 8.50PLN paczką priorytetową. Osobom chcącym odebrać przesyłkę za granicą polecam stronę www.poczta-polska.pl/cennik, na której można zapoznać się z cennikiem przesyłek międzynarodowych.

Koszt wysyłki cięższych przedmiotów kurierem to około 45zł (UPS).

Przesyłka za pobraniem TYLKO dla osób z min 100 pozytywnymi komentarzami!

Aukcja jest bez ceny minimalnej. Jeżeli chcesz towar szybciej, kup w opcji "Kup teraz".

Wzięcie udziału w aukcji uważam za równoznaczne z zapoznaniem się z wszystkimi warunkami sprzedaży zamieszczonymi na stronie . Wszelkie przypadki nieprzestrzegania któregokolwiek z nich będą skutkowały usunięciem z aukcji, komentarzem negatywnym lub bardziej drastycznymi konsekwencjami.

Jeżeli jeszcze masz jakieś wątpliwości, zapoznaj się z moimi komentarzami.

Życzę przyjemnej licytacji!

VilqLabs Inc. (c) 2009


Lista ofert kupna
Użytkownik KwotaData
AllegroFun.pl (49) 1,00 zł pon 21 gru 2009 19:21:06 CET
Więcej śmiesznych aukcji na AllegroFun.pl

4

+ oceń -
Super tani klawisz o ogromnych możliwościach!!! ? » «
Zarchiwizowano w AllegroFun.pl


Powyższy opis i zdjęcia pochodzą ze strony https://allegro.pl/item854465283.html
kółka do wózków coworking częstochowa