Witam wszystkich miłośników przygód

Niestety nadszedł czas bym rozstał się ze swoim największym skarbem. Przedmiot ów zdobyłem z wielkim wysiłkiem, ryzykując zdrowie oraz życie. Otóż gdy podróżowałem przez bezkresne afrykańskie pustynie, po wielu dniach wędrówki natrafiłem na starożytną świątynie.
Choć rozum podpowiadał mi bym czym prędzej opuścił to miejsce, to serce nieustraszonego podróżnika i poszukiwacza przygód kazały mi wejść do tej tajemniczej i starożytnej świątyni. Po ominięciu wielu groźnych pułapek oraz walce z dziesiątkami szkieletów i potworów w których życie stracili moi towarzysze dotarłem do skarbca w którym były niezliczone ilości złota. Na samym środku jaskini ze złotem znajdował się najprawdziwszy LATAJĄCY DYWAN !
Nie zastanawiając się długo zabrałem go ładując na niego ogromne ilości skarbów. Niestety moja zachłanność obudziła wielkiego strażnika który postanowił mnie zgładzić za kradzież skarbów jego władcy. Przerażony wsiadłem na dywan i zacząłem uciekać, niestety waga przywłaszczonego przeze mnie skarbu była na tyle wielka, ze lecący na miotle strażnik mnie doganiał. Pozostało więc tylko jedno wyjście. Porzucić skarb i uciekać ratując życie. Tak też zrobiłem stając się posiadaczem jedynego na świecie LATAJĄCEGO DYWANU !
Dywan wykonany jest z niezwykłą dbałością o szczegóły jak na czasy w których był zrobiony, posiada liczne wzorki oraz hafty. Jest on dość duży przez co mieści się na nim kilka osób i nic nie szkodzi na przeszkodzie by zabrać nim ukochaną osobę na niesamowitą podróż, bądź zarabiać grube miliony na wożeniu nim ludzi! Służył mi przez wiele lat, zwiedziłem na nim wiele fantastycznych i dzikich miejsc, których nie widział jeszcze żaden człowiek. Odwiedziłem inne planety opowiadając obcym cywilizacjom o mieszkańcach Ziemi i ich zwyczajach, zobaczyłem starożytne grobowce, zaginioną Atlantydę. Byłem także w jaskini ostatniego żyjącego smoka. Niestety podczas tej wizyty rozwścieczony zionący ogniem smok nadpalił delikatnie dywan czego dowodem są zamieszczone poniżej zdjęcia.
Zastanawiacie się pewnie. Jak to możliwie, czemu ten człowiek chce sprzedać tak cudowną rzecz.
Niestety muszę się z przykrością przyznać, ze przez te wszystkie lata dość intensywnie eksploatowałem ten cudowny przedmiot i najzwyklej w świecie wyczerpały mi się w nim baterie :( Niestety nie mam zielonego pojęcia jak się je wymiana, gdyż instrukcje obsługi wyrzuciłem razem ze skarbami uciekając z grobowca. Być możne drogi allegrowiczu wiesz jak się to robi i za niewielką cenę staniesz się posiadaczem czegoś tak wspaniałego.
W związku z powyższym sprzedaję przedmiot jako uszkodzony, nie przyjmuję zwrotów. Jeżeli nie uda Ci się naprawić zawsze możesz położyć dywan w pokoju i opowiadać na starość wnukom jakiej to cudownej rzeczy jesteś posiadaczem/ką
Zapraszam do licytacji każdego kto nie boi się przygód!

9

+ oceń -
LATAJĄCY DYWAN! Jedyny taki! OKAZJA! ? » «
Zarchiwizowano w AllegroFun.pl


Powyższy opis i zdjęcia pochodzą ze strony https://allegro.pl/item941755712.html
kółka do wózków coworking częstochowa