PablO_ZNC - Zawsze Niska Cena

Treść aukcji:

Boję się o tym pisać bo jest to w pełni zautomatyzowany kij (ostry) emanujący niesamowitą energią która rzuca nim po kątach i narożnikach, to nie jest żart! Potrafi zerwać gacie z du**.Otrzymałem go (od mistrza dalekowschodnich sztuk walki - rodzice mi to opowiedzieli jak miałem 10 lat i pierwszy włos łonowy mi wyrósł) jako prezent chrzcielny majacy mnie chronić przed ciemną stroną mocy (Zuo....!). Jednak teraz musi zostac przekazany dalej aby pełnił swoją misję. I aby jego energia nie wygasła.

Uzywac go mozna w roznych okolicznosciach, np. gdy banda drechów dojedzie nas na ulicy - wtedy mozemy być spokojni, zautomatyzowany kij samobij słucze oprawców na kwaśne jabłko i obroni własciciela.
Podobno kij ten odegrał główna rolę w superprodukcji "Kielecka masakra kijem drewnianym" - film zdobył 4 statuetki Oscara.
Na poczatku nie wiedzialem jak sie go uzywa i przez pomyłkę przeciąłem sąsiadowi samochód na dwa...pozniej doszedłem do perfekcji i nauczyłem sie na nim latać szybciej niz sindbad śmigał na latającym dywanie
Musze tu wspomniec o jednej waznej zalecie - to jest kij DREWNIANY. To wazne, bo np. mozemy go zabrac w publiczne miejsce i nie zostanie wykryty przez wykrywacz metalu. Nikt nie bedzie sie spodziewał co przy sobie mamy.

A schowac go mozna na wiele sposobów, ja znam dwa:
_ jesli jestes kobietą (i masz głębokie gardło): mozesz schowac tam kija samobija,
_ jesli jestes facetem - mozesz go schowac do nogawki (faceci od urodzenia są przyzwyczajeni do noszenia różnych elementów w nogawkach)

Długosc kija samobija: 1 metr, ale uwaga po wypowiedzeniu zaklęcia ("Synek, nie ma takiego kija, koniec imprezy, dziękuje dobranoc"xD) kij autom atycznie wydłuza sie do 1,5 metra

To nie jest żart - ten kij jest jedyny w swoim rodzaju, musisz go mieć.

Galeria zdjęć:

hosted by zapodaj.net hosted by zapodaj.net


Kliknij na zdjęciu, zobaczysz w oryginalnym rozmiarze:

Informator:Lista ofert kupna
Użytkownik KwotaData
AllegroFun.pl (19) 3,25 zł pon 15 mar 2010 08:07:08 CET
AllegroFun.pl (689) 3,00 złsob 13 mar 2010 21:42:29 CET
Dlaczego nie widać nazw Kupujących?
Więcej śmiesznych aukcji na AllegroFun.pl

0

+ oceń -
Ostry kij samobij i nie ma h**a we wsi, seryjnie:) ? » «
Zarchiwizowano w AllegroFun.pl


Powyższy opis i zdjęcia pochodzą ze strony https://allegro.pl/item957933011.html
kółka do wózków coworking częstochowa