Witaj!

Na tej aukcji mam do sprzedania niezwykłe 20zł!Oto historia tego niezwykłego banknotu!
Dostałem go od pewnego niewidomego starca, który wręczył mi go, w podzięce za pomoc w przejściu przez ruchliwą ulicę, na której, jak mi wcześniej opowiedział, został przejechany jego pies. Dowiedziałem się od niego, że banknot, który mi podarował, nie jest zwykłym banknotem. Bowiem liczba 666, która na nim widnieje jest liczbą Bestii. (więcej info: wikipedia). Następnie zacytował mi te słowa:
"Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba to bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć."
A gdy skończył mówić wskazał palcem na niebo. Patrzyłem się w nie przez chwilę, a gdy odwróciłem się, starca już nie było... Rozglądałem się dookoła, ale po nim nie było ani śladu...
Jedynie w ręku miałem ten banknot, ten z tą liczbą. Z liczbą 666. Nie wiedziałem co z nim zrobić. Robiło się późno, więc postanowiłem wrócić do domu. Po drodze działy się dziwne rzeczy... Na odcinku 500m chyba kilka razy czarne koty przebiegały mi drogę.. A raczej miałem wrażenie, że przebiega cały czas ten sam jeden... Zresztą sam już nie wiem... Przyśpieszyłem krok. 200m od domu zacząłem słyszeć przerażający krzyk, tak jakby ktoś spadał z dużej wysokości. Zacząłem biec ile sił w nogach do domu. Po drodze przewróciłem się i upuściłem banknot. Nie wracałem się po niego, myślałem tylko o tym, żeby wrócić jak najszybciej do domu. Po chwili byłem już w budynku. O dziwo wszyscy domownicy spali, nie świeciło się żadne światło, oprócz jednego - w piwnicy. Zdziwiony zgasiłem je i poszedłem do swojego pokoju, a następnie spać. W nocy śniły mi się dziwne rzeczy.. Że zapadam się pod ziemię, potem, że z nieba lecą banknoty, i to wszystkie o numerze seryjnym z 666, a jeszcze potem, że koty latają... Na drugi dzień, a była to sobota, poszedłem w miejsce, w którym zgubiłem banknot. Idąc po drodze usiadłem na ławce i zacząłem rozglądać się za banknotem. Jakież było moje zdziwienie, gdy okazało się, że leży... na przejściu, na którym przeprowadzałem starca! Tak, ta dwudziestozłotówka leżała nienaruszona na w tym miejscu! Nie miałem pojęcia jak to było możliwe, ale to był ten sam banknot! Włożyłem go do kieszeni i ruszyłem w stronę domu. Po drodze znowu drogę przebiegały mi czarne koty.. Wtedy zacząłem zastanawiać się nad istotą tego banknotu. Dlaczego akurat ja go otrzymałem? Czy to się dzieje na prawdę? Co mają oznaczać te dziwne znaki? Kim był ten starzec? Gdy tak szedłem i rozmyślałem jakimś cudem znalazłem w trawie telefon! Tak! Sony Ericsson K510i - może nie jest zbyt dużo warty, ale autentycznie leżał w trawie - i działał! Nie miałem pojęcia jak wytłumaczyć ten dziwny zbieg okoliczności...


(...)


Postanowiłem sprzedać ten banknot. Pomyślałem, że podzielę się moim szczęściem (?) z kimś innym. Dlatego wystawiam ten banknot na licytację.


Zdjęcia:

kliknij tutaj, aby zobaczyć zdjęcie w pełnym rozmiarzekliknij tutaj, aby zobaczyć zdjęcie w pełnym rozmiarze

Dodatkowe informacje:

Wszystkie formy przesyłki są REJESTROWANE. Oznacza to, iż przesyłka dojdzie na 100% w nienaruszonym stanie.

Zastrzegam sobie prawo do zakończenia aukcji przed terminem bez podania przyczyny.

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt mailowo poprzez formularz:
"Zadaj pytanie sprzedającemu"

Na pieniądze czekam 7 dni roboczych na przyjście pieniędzy na konto bankowe. Po upływie tego czasu zgłaszam sprawę do specjalnych organów ścigania.


Zachęcam do korzystania z opcji "Płacę z allegro" !


Miłej licytacji!

666.
Ave.

0

+ oceń -
MAGICZNY BANKNOT 20ZŁ! Z LICZBĄ 666! NIE PRZEGAP ? » «
Zarchiwizowano w AllegroFun.pl


Powyższy opis i zdjęcia pochodzą ze strony https://allegro.pl/item1067387873.html
kółka do wózków coworking częstochowa