Powitać

 

        Chciałbym przedstawić Państwu niesamowitą ofertę, jest nią niespotykanej jakości, miękka i nieużywana kupa śniegu.

Ten rewelacyjny produkt jest w zasięgu Twojej ręki, już dziś możesz go mieć z każdą niespodzianką, którą w niej znajdziesz (traktuj to jako gratis, najczęściej będzie to psi gryzak). Śnieg ten jest wspaniałym uzupełnieniem zimowego ogrodu,
 nadaje się do posypania rabatek, trawników, chodników, schodów i wszystkiego co tylko przyjdzie Ci do głowy włącznie z butami teściowej czy zapchania nim rury wydechowej złośliwego sąsiada.

Nadaje się również na przechowanie do okresu letniego w postaci sypkiej, bałwanowej lub nadania mu jakiejkolwiek innej formy.

Przechowanie jednak możliwe będzie po zapewnieniu mu specjalnych warunków, nie gwarantuję, że pod wpływem temperatury nie zmieni stanu skupienia i po prostu nie wyparuje:)
Kupa śniegu może być w różnorodnej kolorystyce w zależności od upodobań, gama barw nie jest jednak zbyt obszerna, w ofercie śnieg biały (świeżutki, wczoraj napadany), żółty (mam psa, nie lubię go, jest złośliwy i często odczuwamy do siebie wzajemną niechęć, ogólnie lubie takie czworonogi ale ten jest najwyraźniej wyjątkowy… niestety moja rodzicielka ma o nim inne zdanie), ciemnawy (ślady przed garażem, kupiłem sobie nowy samochód to co sobie nie pojeżdżę).
Na specjalne życzenie klienta istnieje możliwość mieszania kolorów i mojego mentalnego wsparcia przy załadunku.
Dodatkowo instrukcja lepienia bałwana i kulania śnieżek oraz pomoc w doborze specjalistycznych rękawic śnieżkolepnych.
 Odbiór tylko osobisty, ile dasz rade zabrać ze sobą tyle bierz ale wszystko w rozsądnych granicach, trawy spod śniegu nie oddam.
 Z kupą śniegu trudno mi się rozstać, polubiłem ją, jednak wiem, że komuś może się bardziej przydać a chcę dla niego jak najlepiej, jest dla mnie jak własne dziecko.

Proponuję zabrać towar samochodem ciężarowym lub osobowym wyżej wymienionego sąsiada, w drugim wypadku jako bonifikata smaczna kawa lub herbata:)

Gorąco polecam i zachęcam do pośpiechu, ociepla się...:)

zastrzegam sobie prawo do zakończenia aukcji przed czasem
ze względu na warunki pogodowe albo inny magiczny sposób zaniku towaru:)

KUPA ŚNIEGU:)

0

+ oceń -
KUPA ŚNIEGU:) ? » «
Zarchiwizowano w AllegroFun.pl


Powyższy opis i zdjęcia pochodzą ze strony https://allegro.pl/item1359201380.html
kółka do wózków coworking częstochowa