Unikat – jedyny taki na Allegro!

Nie przegap okazji!

     Przedmiotem aukcji jest nieoficjalny projekt pomnika ze Świebodzina. Jest to wizja zakopiańskiego artysty performera Wiktora Gąsienicy-Tutki. Odpowiedź Świebodzina może być Twoja właśnie teraz!

     Projekt idealny do powieszenia nad łóżkiem (posiada właściwości zapobiegające zjawisku helikoptera, kiedy po imprezie kładziesz się spać). Niektórzy także przypisują mu cudowną zdolność wydzielania światła niewidzialnego dla ludzkiego oka. Jeśli jesteś nadczłowiekiem dzięki niemu zaoszczędzisz prąd, który ma zdrożeć w 2011r. Wyjątkowy dobór kolorów sprawia, że dzieci po kilkuminutowym wpatrywaniu się w obraz wyciszają się, ponadto w grupie 100 badanych u 14 z nich zaobserwowano wyeliminowanie nawyku „kopania w nosie”. Czy jakieś inne moce kryje w sobie jeszcze ten niepowtarzalny projekt? Sprzedający nie bierze za nie odpowiedzialności.

Szczęśliwy nabywca ma możliwość wyboru – projekt w wersji drukowanej wysłany listem (Poczta Polska) lub projekt w wersji elektronicznej przesłanej na e-mail. Płatność do 24 godzin po wygraniu aukcji.

Co więcej ma szanse zyskania sławy na demotywatorach, mistrzach itd.

Szczerze polecam!

Od 1 zł BCM!

Na wszelkie pytania odpowiedzi udziela Świebodzin.

Odpowiedź Świebodzina - unikalny projekt - od 1 zł

1

+ oceń -
Odpowiedź Świebodzina - unikalny projekt - od 1 zł ? » «
Zarchiwizowano w AllegroFun.pl


Powyższy opis i zdjęcia pochodzą ze strony https://allegro.pl/item1391745834.html
kółka do wózków coworking częstochowa