!!!BLASZKA MOCY!!!
 

UNIKAT

 

! JEDYNA NA ALLEGRO, DOSTĘPNA TYLKO NA MOJEJ AUKCJI !

 

! ODMIEŃ SWOJE DOTYCHCZASOWE ŻYCIE !

 

Czy wydaje Ci się że widziałeś już wszystko?!

 

Czy wydaje Ci się że posiadasz już wszystko ?!

 

Uważasz się za posiadacza niezwykłych rzeczy ?!

 

Jesteś w wielkim błędzie!  Czegoś takiego nie kupisz nigdzie! Czegoś takiego nie widziałeś na oczy!

 

! ORYGINALNA CHIŃSKA BLASZKA MOCY !

 

Tylko dla najodważniejszych

 

Czy nie czujesz się samotny? Czy Twoja dziewczyna Cie nie wkurza, a przyjaciele ciągle Cię olewają?

 

Właśnie tutaj możesz nabyc ten niezwykły przedmiot, wykuty w piekielnych czeluściach przez samego Belzebuba. Zanim zamkniesz tę stronę zapoznaj się dokładnie z przedmiotem, który może odwrócic Twoje nudne życie o 180*. Zapewne zastanawiasz się co jest tak wyjątkowego w tym niecodziennym przedmiocie….A więc zapoznaj się dokładnie ze specyfikacją

 

Zdobądź nowego przyjaciela, zastąp swoją dziewczynę. Wszytsko to jest możliwe dzięki posiadniu BLASZKI MOCY. Wiem jak zrzędliwe potrafią być dziewczyny. Posiadając tę BLASZKĘ  już nigdy nie usłyszysz „NIE!” . Uaktywniając odpowiednią funkcję BLASZKA MOCY pomoże Ci w wykonywaniu codziennych czynności na które tracisz swój cenny czas! Zapoznaj się tylko z niektórymi funkcjami jakie może zaoferowac ten przedmiot.

 


blaszka uprasuje Ci spodnie...blaszka zaparzy Ci kawę....blaszka potrafi odbierac telefony i gotowac obiad...


blaszka Ci posprząta...blaszka otworzy za Ciebie drzwi....blaszka zrobi za Ciebie pranie...


 

Koledzy Cie denerwują? Od dzisiaj nie będą Ci potrzebni! BLASZKA zostanie Twoim wiernym przyjacielem na dobre i na złe. Wystarczy tylko jak rozszyfrujesz zaklęcia napisane na odwrocie blaszki i głośno je wypowiesz w kierunku BLASZKI. Od teraz będziesz  miał wiernego towarzysza gier, zabaw.  Słuchając jej rad podczas grania Twój skil w grach nie poprawi się dwukrtonie….ani trzykrotnie…, ale aż 5-krotnie!!!!  Bądź zawsze numerem 1 !!!!blaszka nauczy Cie grac w CS'a...


 

Potrzebny Ci trener??? Czy nie najwyższy czas w koncu wziąć się za siebie i zrzucic zbędne kilogramy! Uruchom funkcję „OSOBISTY TRENER” i ciesz się idealnym treningiem, którego efekty będą widoczne już po tygodniu. Wyrzeźbij swój brzuch tak, że wszytskie klientki będą sikały po nogach na myśl o umawianiu się z takim facetem jak TY. Myślisz nierealne?? Przekonaj się sam!!!


blaszka jako Twój osobisty trener...blaszka jako partner rowerowych wycieczek...blaszka uwielbia sporty extremalne...!!!


 

Lubisz słuchac muzyki i dzielic się swoimi opniami na ten temat? Pogadaj z BLASZKĄ!!!blaszka lubi każdy rodzaj muzyki i zna wszystkie piosenki...!


 

Lubisz wypic piwo a potem zapalic papierosa lecz zabrania Ci tego dziewczyna a kumple Cię olewaja? Wypij i zapal z BLASZKĄ!blaszka lubi piwko....zajarac tez lubi....


 

Lubisz podróże?? Albo marzyłeś o tym by cofnac się w czasie? Jestes ciekaw jak wyglądał Świat gdy chodziły po nim DINOZAURY? Taką niezwykłą podróż zapewni Ci tylko BLASZKA MOCY!blaszka pokaże Ci jak było w czasach dinozaurów...blaszka pokaże Ci m.in. EGIPT...byłeś na księżycu?? z blaszką to może byc realne...pomoże przeżyc w dżungli lub chociaż rozpalic ogień jak pomogła Gryllsowi...


 

Jeszcze się wahasz?? Zawstydź Świebodzin!!! Jeżeli oglądałeś POWER RANGERS wiesz o czym mówie… BLASZKA potrafi się transformowac w gigantycznych rozmiarów BLACHĘ, która zawstydzi nie jeden monument, a Ty jako jego posiadacz będziesz nr 1 regionalnych gazetach.


blaszka zawstydzi nawet Świebodzin...

 

ALE to jeszcze nie koniec….Czujesz że masz problemy z Panienkami? Czy w  tramwaju częściej patrzysz na podłoge niż przed siebie?? Zamień BLASZKĘ na TALIZMAN ZA***BISTOŚCI. Trzymając w kieszeni taki Talizman Twoja samoocena rośnie w góre niewyobrażalnie wysoko! WYRWIJ PANIENKĘ jeszcze dzisiaj…..!!!

 


blaszka wyrwie każda dziewczynę...blaszka lubi zaszalec na dyskotekach..

 


jak i opalac się na plaży...

 

To tylko niektóre z możliwości tego przedmiotu. Krótkmówiąc dla BLASZKI MOCY nie ma rzeczy niemożliwych.

 

!!!UWAGA!!!

 

Aby w pełni wykorzystac ten niecodzienny przedmiot musisz dokładnie zapoznac się z intrukcją napisaną na odwrocie blaszki.

Pamiętaj, że blaszka też musi odpocząc...


Licytacja od 1 zł...

29

+ oceń -
CHIŃSKA BLASZKA MOCY! JEDYNA NA ŚWIECIE! ZOBACZ TO ? » «
Zarchiwizowano w AllegroFun.pl


Powyższy opis i zdjęcia pochodzą ze strony https://allegro.pl/item1501253889.html
kółka do wózków coworking częstochowa