Stary TANI POLSKI CUKIER Zamkowy


Przedmiotem aukcji jest powstały w zamierzchłych dobrych czasach produkt polskiej firmy 'Zamkowy', która wraz z innymi firmami cukierniczymi znikła z powierzchni kraju za czasów dyktatorskich rządów PO.

Ten ostatni egzemplarz to perełka w rękach koneserów

Produkt prawie nowy, został użyty tylko raz w celu zbadania jakości wyrobów polskiego producenta. (Istotnie badanie polegało na starannym dobrania kopczyka cukru, składającego się ze 152 kryształów, które wsypano do szklanki kawy, mieszając 3 razy lewo)


Kliknij, aby poznać efekt badania

Aukcja powstała w celu upamiętnienia siły i jakości polskiej marki.

Nasz cukier to fenomen na rynku - posiada 18 kryształków więcej niż w zwykłym Unijnym opakowaniu, a sześciany foremne, z których jest zbudowany posiadają 3 boki i 17 kątów. Dodatkowym atutem jest fakt, że dyfrakcja promieni X na krysztale.


Istnieje koncept ekonomiczny znany jako 'dobro pozycjonalne' w którym obiekt jest ceniony tylko wtedy gdy inni go nie posiadają. Termin został wymyślony w przed Freda Hirsha w 1976, aby zastąpić kolokwialne, ale mniej precyzyjne "Ja mam, a Ty nie". Cukier Zamkowy niedługo zagości w słowniku tzw. środowisk opioniotwórczych jako synonim tego terminu, a w waszych zbiorach kolekcjonerskich jako najcenniejszy z eksponatów.

Polub Cukier Na Facebrooku


AUKCJA BEZ CENY MINIMALNEJ! - dotyczy 100 gram produktu

Stary TANI POLSKI CUKIER Zamkowy

3

+ oceń -
Stary TANI POLSKI CUKIER Zamkowy ? » «
Zarchiwizowano w AllegroFun.pl


Powyższy opis i zdjęcia pochodzą ze strony https://allegro.pl/item1520507751.html
kółka do wózków coworking częstochowa