Witam,

Do sprzedania jest karta graficzna GeForce 7900. Niegdyś demon szybkości, dzisiaj... No cóż, zapraszam do lektury ;)

Jak widać na zdjęciach karta była modowana z PCI-Express pod AGP, tylko nie wiadomo czemu po moddingu przestała działać. Pan z serwisu również nie wiedział. Pamięci są zapakowane w oddzielny woreczek, czyli można powiedzieć, iż jest to zestaw zrób-to-sam. Jeżeli kwota przekroczy 50zł, to dorzucę procesor, z którego można sobie zrobić bardzo fajny nerd-friendly breloczek. GENIALNE CHŁODZENIE - NIE MA GO, WIĘC GO NIE SŁYCHAĆ!! Generalnie kartę można podłączać pod każde gniazdo w komputerze, o ile mamy niepotrzebny nikomu komputer i chcemy zobaczyć efekty świetlne wydobywające się z zasilacza, kondensatorów na płycie głównej, czyli generalnie wszystkiego, co może wystrzelić.

Karta jest bardzo szybka - bez względu na to, z którego piętra i na jaką powierzchnię ją upuścisz.

Sprzętowy shadow-mapping - regulowany mocą żarówki! (tej w zestawie nie ma, trzeba ją dokupić oddzielnie, jednak nie jest to problemem). Żadna karta nie rzuca cienia na ścianę tak dobrze jak ta!

Mogę dać gwarancję, że karta zawsze będzie działała tak samo jak w tym momencie - czyli wcale! Jak zwykło się pisać na Allegro: stan idealny, tylko, że nie działa.

Wysyłka oczywiście idealnie zapakowana, żeby niczego nie uszkodzić.

Wodoodporna - jak wylejesz na nią piwo - na pewno nic się nie stanie. Stan kondensatorów - bez zarzutu, są wręcz idealne, nigdy nie napuchną, ponieważ dawno ich już nie ma. Po wygranej aukcji na maila wysyłam link do sterowników.

Optymalizacja zewnętrznego gniazda zasilania - nie jest to gniazdo szcześciopinowe, które zwykło się spotykać w tych produkcjach, lecz 3pinowe(!) z możliwością rozszerzenia do 6 pinów, gdyby była potrzeba skorzystania z pełnej mocy akceleratora.
Karta idealnie nadaje się dla ludzi, dla których grafika to nie wszystko - dzięki niej grafika we wszystkich grach na pewno się nie polepszy.

Jest to unikatowy model (najprawdopodobniej pierwszy taki w Polsce!), który ma wygiętą płytkę drukowaną. Kąt wygięcia około 10 stopni, więc kształt jest idealnie opływowy. Jak widać na jednym z obrazków, karta graficzna ma elegancko wyszarpany prawy dolny róg, żeby poprawić dynamikę chłodzenia.

Nie wiem, co jeszcze mogę o niej powiedzieć, ale to chyba już wszystko - nie przegap okazji, bo taka może się już nie powtórzyć! Konkurencja już dawno próbowała zdobyć ode mnie tą technologię. Dawała za nią sryliony dolarów, ale myślę, że na Allegro sprzedam drożej.

Stan wizualny nieciekawy, jednak doskonale sprawdza się jako drapaczka do pleców.

W związku z oszustwami na Allegro, jest to uczciwa aukcja! Nie sprzedaję zdjęcia, tylko w pełni niesprawny, na miarę naszego rządu, sprzęt!

Wszystko widać na zdjęciach, zapraszam do licytacji.

0

+ oceń -
GeForce 7900 BCM OKAZJA UNIKAT W SKALI POLSKI !! ? » «
Zarchiwizowano w AllegroFun.pl


Powyższy opis i zdjęcia pochodzą ze strony https://allegro.pl/item1549139589.html
kółka do wózków coworking częstochowa