Salam alejkum!

Po długich pertraktacjach (z sobą samym), tysiącach godzin nieprzespanych, patrząc sie przez okno na zaparkowaną pod nim beemkę z ciężkim niczym menhir Obeliksa sercem zapadła decyzja o sprzedaży naczelnego magnesu miasta na licealistki- mojej e30stki..

Auto wyjechało z fabryki w 1991 roku budząc wówczas niemałe emocje pośród monachijskich młokosów. W Polsce natomiast została zarejestrowana na rocznik 1981 i tak jest w dokumentach od zawsze.

Auto jest jak na swój wiek w stanie powiem całkiem zadowalającym.. Jednostka mówi, ze jeszcze bardzo chce, spalanie gazu nie przyprawia o zawroty głowy, wałek rozrządu jeszcze nie wytarty (co nie jest bez znaczenia w m40 c'nie..) Jeśli chodzi o stan ogólny to na dzień dzisiejszy w beemce nie ma nic do zrobienia co przeszkadzało by w eksploatacji.. No chyba, że ktoś nie może jeździć z choinką o zapachu jabłko-cynamon ale z tym to już do farmaceuty bądź innego specjalisty. Jeśli chodzi o środek to auto jest zadbane.. każda licealistka po darmowej rundzie w godzinach szczytu po mieście ma obowiązek odkurzyć, zrobić plastiki i szyby od środka.. także e30stka w środku jest gabinet! Uszkodzony jest jedynie schowek i na przestrzeni ostatnich kilku dni wycieraczka od strony kierowcy (ale pracuję nad usunieciem awarii)a tak to wszystko paca.. Niejednokrotnie runda z godzin szczytu przedłuża sie do godzin nocnych lub ogólnie przyjętych jako wczesno ranne .. OOO po takich zaszczytach młode damy polerują czyszcza i myją samochód z zewnątrz także świeci sie jak psu... brzuszek.. :) Ogólnie auto wypieszczone :) heh..
Jeśli chodzi o to co z zewnątrz może mierzić to jest tego niewiele aczkolwiek rzetelnie wszystko opiszę..
Posiada kilka niegroźnych ognisk korozji ale nie ma tragedii.. System podłogowy jest ok jedynie co poddało sie zebu czasu są ranty pod które podkłada sie lewarek (ale nie całe - miejscami) oraz kawałeczek progu z prawej strony, pod akumulatorem zamieszkała niewielka dziurka i także nieduża meldunek otrzymała w bagażniku.. Ogólnie konstrukcja nośna auta jest ok, kielichy całe i spokojnie powozi jeszcze trochę pokoleń Hello Kitty :)


BMW zostało zakupione w stanie oryginalnym a zmiany w nim poczynione mają charakter czysto kosmetyczny.. Lampy przednie zostały przerobione w stylu BH ale w otwockim klimacie co sprawia, ze są czarne jak szata Gargamela. Nerka również zostala podporządkowana nowemu obliczu auta.. Pod pas przedni powędrowała dokładka nie dedykowana wcale do beemki ale pasuje tam niczym syrop klonowy do omletów.. :P
Zawieszenie uznanej na rodzimym rynku marki DIAKS MOTORSPORT sprawia, iż auto leży jak przejechana żaba.. Dodaję do auta oryginalne sprężyny bo rozumiem , ze nie każdy od momentu zrobienia prawa jazdy szoruje klamotami po asfalcie.. dla poważnie zainteresowanego mogę je nawet przerzucić.. o taki dobry wujek będę ha! a co..

Samochód prezentuje sie naprawdę bardzo dobrze, lakier niczym czerwień ust Marylin Monroe, zadbane czyste wnętrze i ogólnie moje hobbystyczne podejście do niego czynią z tej beemki atrakcyjną ofertę.. Samochód używany z głowa, nie chlewiony bezsensownie pod remizą czy coś w ten folklor. Daje dużo radości z jazdy, zwraca uwagę.. Ciekawy egzemplarz - gorąco polecam..
ważne oplaty

Na nierozwiane w ogłoszeniu wątpliwości oraz inne wyszukane pytania chętnie odpowiem telefonicznie.. nie piszę e-maili ani nie prowadze konferencji sms-owych.. no chyba, ze jesteś długonogą opaloną brunetką o niebieskich oczach , pachnąca Euphorią lubiąca Kapitana Bombę i naleśniki z jabłakami.. :)

Prosze też nie dzwonić z ofertami typu daje "tysioncpincet i zabieram jom" czy z pytaniami czy auto bylo serwisowane albo "ile nominalnie pobiera oleju na każde przejechane 1000 km" (choć no nie pobiera :D )


BMW do obejrzenia w Otwocku.. w zasadzie w każdej porze

kontakt: 500 720 XXX (w długi weekend dzwonić od 11stej :D )


P.S. pozdrowienia dla Magdaleny, Andżeli, Klaudii, Karoliny, Ani, Justyny, Ady i tej takiej w pasemkach.. - bez Was auto nie miałoby teraźniejszego blasku, polotu, heh.. historii.. :D

2

+ oceń -
E30 318i zoba zoba zoba zoba ? » «
Zarchiwizowano w AllegroFun.pl


Powyższy opis i zdjęcia pochodzą ze strony https://allegro.pl/item1590678941.html
kółka do wózków coworking częstochowa