WITAJCIE !

Zapewne masa fanów zachodzi w głowę co stało się z okularami na obrazku poniżej ?

John w okularach (jeszcze wtedy były jego)

Odpowiedź jest prosta, jeden z moich bliskich kolegów za*ebał je na jednym z ostatnich koncertów artysty.

zapytacie pewnie dlaczego więc mam je ja ?

otóż kolega ten próbując pozbyć się dowodów kradzieży,poprosił mnie o przechowanie tego ważnego artefaktu w moim domu, oczywiscie zgodziłem się pomóc przyjacielowi, jednak nigdy więcej go nie widziałem (był to mój przyjaciel od serca, długo próbowałem wyjaśnić jego znikniecie jednak bezskutecznie i od tamtej pory nic juz mnie cieszy).

Wszystko ładnie, pięknie ale skąd ten autograf ?

Kolega czując niedosyt, zwrócił sie do samego Lennona po autograf, za który w zamian miał oddać legendarne okularki. A, że podstęp miał we krwi, to perfidnie uciekł z miejsca zdarzenia, zyskując autograf i wymienione wyżej okularki.

Dzisiaj sprzątając w mieszakaniu, znalazłem je i zagłebiłem sie w ich historię. Jestem niemal pewien, że przedmiot ten jest autentyczny. Jako, że fanem Johna nie jestem, jedynie o uszy obiły sie mi jakieś bitelsy i coś tam o imedżyn, stwierdziłem że moge troche na nich zarobic (tak też pewnie życzłby sobie mój kum). A, że moje życie nie jest różami usłane to ta aukcja powinna poprawic mój stan materialny

(róze którymi moje życie usłane nie jest)


Jeśli więc jesteś fanem Lenonna, lub twoje życie jest na tyle usłane różami, że możesz pozwolić sobie na takie okularki to nie zastanawiaj się tylko dołącz do licytacji.

Jeśli jednak nie jesteś fanem Lenonna i twoje życie jest tak samo usłane różami jak i moje (czyli w ogóle) to spróbuj se chociaz poprawic swój wygląd bo mi już nic i tak nie pomoże i nawet te okularki mnie już nie cieszą, które prawdopodobnie nosił sam boski Johny. A autograf wiszący na ścianie, wzbudzi podziw każdego kto w twoich skromnych progach zagości.

 

Aukcja jest bez ceny minimalnej i od złotówki czyli możesz se kupic za ile wylicytujesz.


Dodano 2012-07-03 16:53
UWAGA UWAGA ! DO AUKCJI WKRADŁ SIĘ BŁĄD ! PRZESYŁKA KURIERSKA OCZYWISCIE WYNOSI 12 ZŁ A NIE 1 ZŁ !!

1

+ oceń -
OKULARKI JOHNA LENNONA + AUTOGRAF !!! BCM !!! ? » «
Zarchiwizowano w AllegroFun.pl


Powyższy opis i zdjęcia pochodzą ze strony https://allegro.pl/item2460624169.html
kółka do wózków coworking częstochowa