KTÓŻ MÓGŁBY SIĘ OPRZEĆ TEJ SZÓSTCE NAJDURNIEJSZYCH FIGUREK PRL???
ZE WSZYSTKICH FIGUREK ŻOŁNIERZY,INDIAN,KOWBOI I INNYCH WYBRAŁEM WŁAŚNIE TE DO WYJĄTKOWEJ KOLEKCJII "SZÓSTKI WSPANIAŁYCH"

1)-ICH HERSZT,Z KTÓREGO ZROBILEM NIEPOWTARZALNY BRELOK TO PRLOWSKA FIGURKA STAR WARS(5FIGUREK ZA 500 ZL WIDZIALEM OSTATNIO NA ALLEGRO KUPOWALI...) MA RĘKE LUKA SKYWALKERA,BRAK NÓG UŁATWIA SPRAWNE NOSZENIE ÓW BRELOKA W KIESZENI
2)-DRUGI TO INDIANIN Z FAJĄ HASZYSZU-DLA FANÓW TEGO TYPU ROZRYWEK,POKAZUJE JAK TO SIE ROBI NA ZACHODZIE
3)-TRZECI TO UFOK GUMOWY JAKIS TAKI DZIWNY
4)-CZWARTY TO RYCERZ TRZYMAJĄCY SIĘ ZA KROCZE...ALBO STOI W MURKU PIŁKARSKIM,ALBO DOSTAŁ TAM Z KOPA OD ŻONY,ALBO ZAPINA ROZPOREK?
5)-PIĄTY TO POLSKI ŻUBR,MOŻE LUBISZ TO PIWO?MA SUBTELNIE PODCHMIELONE OCZY
6)-SZÓSTY,OSTATNI W TEJ KOLEKCJI TO SIEDZĄCY ŻOŁNIERZ..ON PO PROSTU SIEDZIJAK SAMI PAŃSTWO ZAUWAŻYLI,TO JEST WYJĄTKOWA KOLEKCJA-DOKONUJĄC ZAKUPU ZROBICIE FURRORĘ NA OSIEDLU,WŚROD ZNAJOMYCH Z PRACY,W PAŁACU PREZYDENCKIM CZY GDZIE TAM MACIE OCHOTE ZABŁYSNĄĆ CZYMŚ CZARUJĄCYM I NIECODZIENNYM

DOŁOŻĘ WSZELKICH STARAŃ ABY TRANSAKCJA ODBYŁA SIĘ SZYBKO I SPRAWNIE MIMO IZ DOPIERO ZACZYNAM DZIAŁAĆ NA ALLEGRO


POZDRAWIAM! HAWK!

KONRAD:)


Pokaż obrazek w nowym oknie


Dodano 2005-07-08 18:52
KTÓŻ MÓGŁBY SIĘ OPRZEĆ TEJ SZÓSTCE NAJDURNIEJSZYCH FIGUREK PRL??? ZE WSZYSTKICH FIGUREK ŻOŁNIERZY,INDIAN,KOWBOI I INNYCH WYBRAŁEM WŁAŚNIE TE DO WYJĄTKOWEJ KOLEKCJII "SZÓSTKI WSPANIAŁYCH" 1)-ICH HERSZTZ KTÓREGO ZROBILEM NIEPOWTARZALNY BRELOK TO PRLOWSKA FIGURKA STAR WARS(5FIGUREK ZA 500 ZL WIDZIALEM OSTATNIO NA ALLEGRO KUPOWALI...) MA RĘKE LUKA SKYWALKERA,BRAK NÓG UŁATWIA SPRAWNE NOSZENIE ÓW BRELOKA W KIESZENI 2)-DRUGI TO INDIANIN Z FAJĄ HASZYSZU-DLA FANÓW TEGO TYPU ROZRYWEK,POKAZUJE JAK TO SIE ROBI NA ZACHODZIE 3)-TRZECI TO UFOK GUMOWY JAKIS TAKI DZIWNY 4)-CZWARTY TO RYCERZ TRZYMAJĄCY SIĘ ZA KROCZE...ALBO STOI W MURKU PIŁKARSKIM,ALBO DOSTAŁ TAM Z KOPA OD ŻONY,ALBO ZAPINA ROZPOREK? 5)-PIĄTY TO POLSKI ŻUBR,MOŻE LUBISZ TO PIWO?MA SUBTELNIE PODCHMIELONE OCZY 6)-SZÓSTY,OSTATNI W TEJ KOLEKCJI TO SIEDZĄCY ŻOŁNIERZ..ON PO PROSTU SIEDZI JAK SAMI PAŃSTWO ZAUWAŻYLI,TO JEST WYJĄTKOWA KOLEKCJA-DOKONUJĄC ZAKUPU ZROBICIE FURRORĘ NA OSIEDLU,WŚROD ZNAJOMYCH Z PRACY,W PAŁACU PREZYDENCKIM CZY GDZIE TAM MACIE OCHOTE ZABŁYSNĄĆ CZYMŚ CZARUJĄCYM I NIECODZIENNYM DOŁOŻĘ WSZELKICH STARAŃ ABY TRANSAKCJA ODBYŁA SIĘ SZYBKO I SPRAWNIE MIMO IZ DOPIERO ZACZYNAM DZIAŁAĆ NA ALLEGRO POZDRAWIAM! HAWK! KONRAD:)
Lista ofert kupna
Użytkownik KwotaData
AllegroFun.pl (14) 1.00czw 30 cze 2005 13:02:28 CEST
Więcej śmiesznych aukcji na AllegroFun.pl

23

+ oceń -
FIGURKI PRL-NA MAX ODJECHANE-->PRZECZYTAJ!!!:) ? » «
Zarchiwizowano w AllegroFun.pl


Powyższy opis i zdjęcia pochodzą ze strony https://allegro.pl/item56100918.html
kółka do wózków coworking częstochowa