Masz dość biedowania? Wkurzają Cię kolejne zakupy w biedronce? Chciałbyś wozić się jak panicho?

Masz niepowtarzalną okazję zmiany swego wizerunku! Chcesz przejść do wyższej ligi?

 

 

JUŻ TERAZ!!! SZCZYTOWE OSIĄGNIĘCIE KOREAŃSKIEJ TECHNOLOGII!!!

 

 

 

LG L9

 w kolorze białym jak śnieg z kilimandżaro!

A historia z nim związana jest materiałem na przynajmniej dwa seriale (i to HBO). Wybrałem się na szoping (to to co bogaci robią w wolnym czasie. Takie coś jak oglądanie telewizju u bidonów.) i podszedł do mnie jakiś bogaty szejk arabski (gościu cały w złocie, jak boga kocham) i powiedział złamanym angielskim "tejk it, my friend". Akurat mijał nas Kluczyk, to aż mu proteza wyleciała jak zobaczył co mu z przed nosa zgarnąłem. 

A szwagier mówił że widział wcześniej jak gościu z PLAYa płakał jak sprzedawał!! 

Teraz siedzę w mojej rezydencji przy stole i stwierdziłem, że go w sumie nie potrzebuję, bo u mnie pasie się w łapie iPhone 5S gold edition PRADA collection z wykończeniem black diamond, więc dla mnie mało, ale dla niejednego będzie to całe życie.

Jak widać na załączonych zdjęciach nie ma wstydu, a telefon może nawet aspirować do synonimu luksusu i bogatości. Na zdjęciach widać, że prezentuje się zjawiskowo w doborowym towarzystwie. 

W pudle napotkacie także na słuchawki sygnowane przez znaną firmę audiofilską Ear Headset.

A także wydajny kabel do podłączenia do laptoka w standardzie USB 2.0, ładowarkę i kartę gwarancyjną, w sumie nie wiem po co, ja bym w razie czego wyrzucił i kupił droższy.

Telefon nie ma simlocka, możesz sobie pozwolić na ciągłą zmianę kart sim.

Kamerka na pełnym wypasie 5mpx, oprócz tego WI-FI, HI-FI, giepeeresy i inne bajery w pełnej opcji.

Ekran duży po przekątej mieści się spora ściecha, więc daje rade. Polecam na wszelkie okazje i posiadówki. Jak ostatnio był u mnie Charlie Sheen to był zachwycony!

Z ciężkim sercem oddaje w wasze ręce, ale ten, kto go kupi, może spokojnie wytatułować sobie pod lewym sutkiem znak dolara, a na łopatce znaczek ferrari.

 Głośnik o mocy pielgrzymkowego megafonu.

Biała obudowa wykonana najprawdopodobniej w kosmiczej technologii odlewania plastiku oszałamia jak Carrera 4S pędząca po górskich drogach.

Sam Steve Jobs podczas jednego z seansów spirytystycznych oznajmił, że apple nie umie już oddać ducha iPhona i jedynym prawdziwie hipsterskim i luksusowym telefonem jest

LG L9

KTÓRY MOŻE BYĆ TWÓJ JUŻ TERAZ!

0

+ oceń -
LG L9 NIE DLA BIDONA!!! AUKCJA NA BOGATOŚCI!!! ? » «
Zarchiwizowano w AllegroFun.pl


Powyższy opis i zdjęcia pochodzą ze strony https://allegro.pl/item3913868630.html
kółka do wózków coworking częstochowa